Sledování IPTV je možné přes aplikaci KOMPLET TV - pouze pro TV s OS Android/Google TV, nebo přes aplikaci SMART IPTV - dostupná pro všechny TV značky.

Aplikace KOMPLET TV funguje i na mobily, tablety a televizory s OS Android / Google TV jako jsou Sony, Philips, TCL, Panasonic, Sharp, Gogen, Blaupunkt (nutno mít v TV 100MB volného místa)

Po nainstalování a spuštění aplikace Komplet TV budete vyzváni k zadání loginu a hesla, které jste vyplnili při zadávání objednávky.
Vaše předplatné začne být platné až poté, co vyplníte a uhradíte objednávku, připojíte doklad o zaplacení a stisknete tlačítko odeslat.
Po přijetí objednávky zkontrolujeme doklad a následně o aktivaci budete informováni e-mailem i s datem expirace vašeho předplatného.

Aplikaci Komplet TV stáhnete kliknutím sem.

Pokud se vám naše aplikace Komplet TV nelíbí, nebo nemáte TV s OS Android / Google TV lze použít aplikaci SMART IPTV.

Aplikace SMART IPTV je dostupná na úplně všechny TV značky a lze ji stáhnout přímo z menu TV.
Po spuštění vám TV vygeneruje MAC adresu (viz obrázek), kterou vyplníte v objednávce.

Aplikace SMART IPTV je bezplatná po dobu 7 dnů, poté je nutné uhradit jednorázový doživotní poplatek 5,49 €. (Poplatek neuhrazujete nám, ale přímo na stránce https://siptv.app/activation/ a to buď kartou, nebo paypalem.)

Pokud vlastníte starší TV který nemá smart funkce nezoufejte je možné zakoupit si android TV box a propojit jej s TV přes HDMI. 
Na toto zařízení můžete nainstalovat naši aplikaci Komplet TV, nebo aplikaci Smart IPTV. Takový box lze zakoupit kdekoli cena je od 30 €.
Doporučujeme zakoupit tento andoid box odkaz na aliexpress kliknutím sem.

cs_CZCzech